09128156014

09128156014

صفحه اصلی > چین : معرفی ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی + آدرس

معرفی ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی + آدرس

آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی در تهران

امروزه آموزش زبان چینی بعد از زبان انگلیسی به یکی از پرطرفدارترین مهارت های فراگیر در جهان تبدیل شده است. درصد قابل توجهی از مردم در سراسر جهان به زبان چینی به طور کامل مسلط هستند. چین بعد از آمریکا، عنوان پیشرفته ترین کشور را در جهان از لحاظ اقتصادی از آن خود کرده است. یادگیری زبان چینی جهت پیشرفت در تجارت و کسب و کار اهمیت زیادی دارد. یادگیری زبان چینی با زبان انگلیسی کاملا تفاوت دارد. بدون شرکت در آموزشگاه نمی توان جهت یادگیری زبان چینی اقدام کرد. با مراجعه به موسسات مختلف زبان چینی می توانید یادگیری این زبان را هر چه سریع تر شروع کنید. در ادامه قصد داریم بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی در تهران که از لحاظ کیفیت آموزشی در رتبه های بالایی قرار دارند را به شما عزیزان معرفی نماییم.

معرفی بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی در تهران

آموزش زبان چینی به دلیل ساختار گرامری خاصی که دارد باید توسط اساتید مجرب در این زمینه انجام شود. یادگیری زبان چینی در مقایسه با سایر زبان ها دشوارتر است. به همین خاطر باید وقت و زمان بیشتری را جهت یادگیری این زبان صرف کرد. تعداد اساتیدی که این زبان دشوار را در کشور آموزش می دهند بسیار کم است. این عبارت نشان می دهد که پیدا کردن بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی و اساتید مجرب در این زمینه می تواند کار دشواری باشد.

البته در این زمینه نگران نباشید، زیرا در ادامه قرار است بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی را جهت راحتی کار به شما عزیزان معرفی نماییم.

ضرورت اموزش زبان چینی
ضرورت اموزش زبان چینی

بنیاد بین المللی مطالعات چین

بنیاد بین المللی مطالعات چین در تهران، یکی از بهترین آموزشگاه های غیر دانشگاهی در زمینه آموزش زبان چینی است. در این آموزشگاه آموزش زبان چینی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود. امکان برگزاری زبان چینی به صورت فشرده و نیمه فشرده در این آموزشگاه بین المللی در تهران وجود دارد. از جمله مهمترین خدمات این بنیاد می توان به ارائه دوره زبان چینی استاندارد، دوره زبان چینی بازرگانی، دوره مذاکرات تجاری با چینی ها و دوره تخصصی بازاریابی و صادرات به چین اشاره نمود. کتاب های زبان چینی همراه با سی دی های آموزشی بر طبق آخرین متد یادگیری توسط این بنیاد طراحی شده اند. علاقه مندان در سنین مختلف می توانند به صورت خصوصی یا گروهی در دوره های حضوری و مجازی آموزش زبان چینی این آموزشگاه شرکت نمایند.

آکادمی تخصصی زبان چینی میرزایی

آموزشگاه زبان چینی در تهران
آموزشگاه زبان چینی در تهران

آموزشگاه تخصصی آموزش زبان چینی نام آوران

یکی دیگر از بهترین مراکز جهت آموزش زبان چینی، آموزشگاه نام آوران واقع در میدان انقلاب تهران می باشد. این آموزشگاه، خدمات آموزش زبان چینی را از مبتدی تا پیشرفته در همه سنین برای علاقه مندان برگزار می کند. از جمله دیگر خدمات این آموزشگاه می توان به آموزش راهنمای تورلیدری، برگزاری ورکشاپ و ارائه همایش های تخصصی در حوزه چین اشاره نمود. صفر تا صد زبان چینی در سطوح مختلف مقدماتی تا پیشرفته توسط اساتید مجرب و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی آموزش زبان چینی نام آوران آموزش داده می شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

ایران آکسفورد، یکی از بهترین آموزشگاه ها جهت یادگیری انواع زبان های بین المللی است. آموزش زبان چینی در این آموزشگاه با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می شود. شما می توانید با تعیین سطح در این آموزشگاه در کلاس موردنظرتان شرکت کنید. صفر تا صد زبان چینی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به علاقه مندان در سنین مختلف آموزش داده می شود. شرایط شرکت در کلاس های گروهی و خصوصی برای تمام زبان آموزان این آموزشگاه وجود دارد. یکی از مهمترین تفاوت های این آموزشگاه با سایر آموزشگاه های زبان، تاکید زیاد بر مکالمه زبان چینی است. در این آموزشگاه به جای تاکید بر گرامر بیشتر بر مکالمه سلیس و روان زبان چینی تمرکز می شود. این آموزشگاه برگزار کننده آموزش زبان های دیگر از جمله انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و… برای زبان آموزان می باشد.

هر آنچه که باید در رابطه با اموزش زبان چینی دانست
هر آنچه که باید در رابطه با اموزش زبان چینی دانست

موسسه زبان گاما

یکی دیگر از بهترین موسسات آموزش زبان چینی می توان به آموزشگاه گاما واقع در میرداماد تهران اشاره نمود. در این آموزشگاه از استانداردهای hsk در سطوح مختلف مقدماتی تا پیشرفته جهت آموزش آسان زبان چینی به علاقه مندان استفاده می شود. در کلاس های موسسه زبان چینی گاما از انواع ابزارهای یادگیری صوتی و تصویری جهت آموزش آسان این زبان به علاقه مندان استفاده می شود. اساتید این آموزشگاه از تجربه بالایی در آموزش زبان چینی برخوردار هستند. این افراد جزو بهترین اساتید زبان چینی در استان تهران هستند.  

موسسه زبان دهخدا

یکی دیگر از مراکز آموزش زبان چینی در تهران، موسسه زبان دهخدا می باشد. تمام دوره های آموزشی از مبتدی تا پیشرفته به صورت آنلاین و حضوری توسط اساتید مجرب این آموزشگاه برگزار می شوند. در موسسه زبان دهخدا یاد خواهید گرفت که چگونه مهارت مکالمه زبان چینی خود را افزایش دهید. در این آموزشگاه، هر 4 مرحله یادگیری زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و گفتن) به آسان ترین روش به زبان آموزان یاد داده می شود. برگزاری کلاس های آموزشی زبان چینی دهخدا به 4 صورت مختلف ترمیک، فشرده، فوق فشرده و نیمه فشرده می باشد.

صفر تا صد اموزش زبان چینی
صفر تا صد اموزش زبان چینی

کارینو؛ بهترین مرکز آموزش زبان چینی در تهران

کارینو از جمله بهترین مراکز آموزش زبان چینی در تهران به شمار می رود. این موسسه با برخورداری از سابقه طولانی در رابطه با آموزش زبان های بین المللی توانسته است که لقب بهترین آموزشگاه زبان در تهران را از آن خود سازد. البته ناگفته نماند که زبان چینی به تازگی در برنامه تدریس زبان های بین المللی این مرکز قرار گرفته است. از جمله مهمترین خدمات آموزشی این موسسه می توان به استفاده از اساتید native و برگزاری زبان چینی در دپارتمان های مخصوص کودکان و بزرگسالان اشاره نمود.

ضرورت یادگیری و آموزش زبان چینی

شاید برای شما این سوال مهم پیش آید که دلیل یادگیری زبان چینی چیست. چین، یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان است که از لحاظ اقتصادی با کشوری نظیر آمریکا برابری می کند. به همین دلیل است که این کشور در زمینه تجارت و واردات و صادرات، بالاترین رتبه جهانی را دارد. آن دسته از افرادی که به یادگیری زبان چینی علاقه زیادی دارند می توانند با افزایش مهارت های زبانی خود از لحاظ کاری و شخصی به موفقیت های متعددی دست یابند. زبان چینی بعد از زبان انگلیسی به یکی از زبان های پرطرفدار در سراسر جهان تبدیل شده است و تعداد زیادی از مردم کره زمین به این زبان تکلم می کنند. 

کلام آخر

امروزه آموزش زبان چینی بعد از زبان انگلیسی در بین بسیاری از زبان آموزان رایج شده است. ساختار زبان چینی چه در نگارش و چه در گفتار با زبان انگلیسی تفاوت قابل ملاحظه ای دارد. زبان انگلیسی را می توان با استفاده از منابع مختلف آموزشی یاد گرفت، اما در رابطه با زبان چینی این امکان وجود ندارد. جهت یادگیری زبان چینی نیازمند استفاده از کمک اساتید مجرب در این حیطه هستید. به همین خاطر است که شرکت در کلاس های آموزشی زبان چینی ضرورت زیادی دارد. در این مقاله قصد بر آن بود تا بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی در تهران را از لحاظ کیفیت بالای آموزشی به شما عزیزان معرفی نماییم. امیدواریم که با مطالعه این محتوا، اطلاعات جامع و کاملی را در این زمینه در اختیارتان قرار داده باشیم. 

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید