09128156014

09128156014

صفحه اصلی > وکیل : آشنایی با وکیل ملکی شیراز

آشنایی با وکیل ملکی شیراز

وکیل ملکی شیراز

وظایف وکیل ملکی شیراز

وکیل ملکی شیراز وظیفه دارد که با استفاده از دانش و آگاهی خود نسبت به حل دعاوی که در این زمینه اتفاق می افتد اقدامات لازم را انجام دهد. این وکلا به دلیل تجربیاتی که در زمینه ملک دارند قادرند در کوتاهترین زمان ممکن پرونده های پیچیده ای را که در این حیطه وجود دارد حل و فصل نمایند.

در سال های اخیر با توجه به افزایش قیمت ملک افراد زیادی تمایل پیدا کرده اند که در این حوزه سرمایه گذاری کنند. بنابراین طبیعی است که مشکلات و پرونده ها با موضوعات ملکی افزایش پیدا کند. به گونه ای که بر اساس آمارهای موجود تقریبا نیمی از پرونده های مطرح شده در مراجع قضایی مربوط به مشکلات ملکی می باشد.

دلایل مراجعه به وکیل ملکی شیراز چیست؟

وکیل ملکی در شیراز می تواند پرونده شما را به بهترین وجه ممکن دنبال کند. زمانی که فرد اطلاعات لازم را در این راستا نداشته باشد بی شک فرایند پیشرفت پرونده پروسه طولانی تری طی خواهد کرد. مطمئنا عدم آگاهی درباره قوانین معامله املاک باعث می شود که ضرر و زیان بسیاری متوجه طرفین دعاوی گردد. در این شرایط است که مراجعه به وکیل ملکی شیراز یک امر ضروری به شمار می رود. در ادامه قصد داریم به مهمترین مزایای مراجعه به یک وکیل ملکی اشاره کنیم.

وکلای ملکی قادرند که به صورت دقیق و بدون هیچ نوع تردیدی به بررسی پرونده پرداخته و بر اساس نیازهای موجود برای حل و پیگیری پرونده بهترین راه حل ها را انتخاب کنند. انتخاب بهترین وکیل ملکی در شیراز باعث می شود که دعاوی ملکی به شکل کاملا تخصصی مطرح شوند. دانش و مهارت وکلا باعث می شود که رسیدگی به پرونده ها در کوتاهترین زمان ممکن اتفاق بیفتد. در صورتی که برای پرونده از وکیل ملکی کمک بگیرید دیگر احتیاجی به حضور شما در همه جلسات دادگاه نمی باشد.

وکیل ملکی شیراز به دلیل فن بیان مناسبی که دارد می تواند اطلاعاتی که از طریق موکل خود کسب کرده است را به بهترین وجه ممکن به دادگاه ارائه کند.

وکیل ملکی شیراز
وکیل ملکی شیراز

وکیل ملکی شیراز می تواند چه دعاوی را پیگیری کند

دعاوی ملکی به دسته های مختلفی تقسیم می شود در ادامه به دسته بندی این دعاوی اشاره خواهیم کرد.

دعاوی ملکی حقوقی

وکیل ملکی شیراز می تواند در هنگام اقامه دعوی حقوقی مداخله کند. معمولا این دعوی بر اثر سهل انگاری طرفین یا نقض کردن عهد در هنگام پرداختن به وظایف و تکالیفی که در قرارداد وجود دارد اتفاق می افتد. نکته ی قابل توجهی که در ارتباط با دعاوی ملکی حقوقی وجود دارد این است که در این نوع پرونده ها هیچ نوع عنصری که نشان از اعمال مجرمانه داشته باشد وجود نخواهد داشت. این دعاوی شامل مواردی که مربوط به فسخ اجاره نامه، سرقفلی و قراردادهایی که به ملک و…. اشاره دارد.

دعاوی ملکی کیفری

این شکل از دعاوی ملکی هنگامی اتفاق می افتد که یکی از افراد طرفین دعوی عمل مجرمانه ای را با سوء قصد در برابر ملک فرد دیگری مرتکب گردد. این نوع از دعاوی ملکی می تواند شامل مواردی مانند خیانت در امانت، اجاره مال غیر و ….. باشد.

دعاوی ملکی ثبتی

وکیل ملکی شیراز می تواند به پیگیری دعاوی در زمینه ثبت بپردازد. این مشکلات زمانی مطرح می شود که قوانین مرتبط با ثبت املاک نقض شده باشد. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم یکی از مهمترین دعاوی در رابطه با ملک مربوط به موضوعات ثبتی املاک می باشد. این مشکلات می تواند شامل مواردی مانند ابطال اسناد رسمی و ابطال عملیات اجرای ثبت و ….. باشند.

بهترین وکیل ملکی در شیراز
بهترین وکیل ملکی در شیراز

بهترین وکیل ملکی چه ویژگی هایی دارد

وکلای ملکی در شیراز باید اطلاعات کاملی درباره وضعیت املاک شیراز داشته باشند. لازم است که وکلا با تمامی قوانین و آیین نامه هایی که به شهرداری، اداره ثبت اسناد و دیگر موارد که به ملک مربوط می شود آشنایی کامل داشته باشند. آن ها توانایی لازم را دارند که برای حل مشکلات ملکی شما با ارگان های دولتی وارد مذاکره شوند.

بهترین وکیل ملکی در شیراز از دانش و تخصص لازم برای انجام دعاوی ملکی برخوردار می باشد. آن ها قادرند که برای راهنمایی بیشتر به موکلان خود مشاوره های لازم را بدهند. وکلای ملکی می توانند در طی جلسات مشاوره روند پیشرفت پرونده و مراحل پیگیری را به شکل دقیق برای موکلان خود توضیح دهند. وکیل ملکی باید دارای ویژگی هایی مانند امانت داری، صداقت و حسن رفتار باشد.

مهمترین مواردی که به عنوان دعوی ملکی مطرح می شود؟

موارد مختلفی وجود دارد که وکیل ملکی در شیراز می تواند به آن بپردازد. در حین معاملات ملکی تفاوتی ندارد که شما در مقام فروشنده یا خریدار باشید. در هر صورت امکان دارد طرف مقابل شما در حین تنظیم قرارداد کم کاری هایی را انجام دهد. در صورتی که این موارد رخ دهد لازم است برای احقاق حق خود به طرح شکایت بپردازید.

وکیل ملکی در شیراز وظیفه دارد که به موکلان خود بهترین راه حل ها را پیشنهاد کند. پرونده های ملکی سختی ها و پیچیدگی های خاص خود را دارند که همکاری با یک وکیل متخصص باعث پیشبرد اهداف شما  به بهترین وجه ممکن می شود. بهترین وکیل ملکی شیراز می تواند با اختیاراتی که دارد امکان نظارت بر مسائل حقوقی که در معاملات ملکی وجود دارد را برای موکلان خود به وجود بیاورد. بنابراین افرادی که درگیر پرونده های حقوقی در زمینه معاملات ملکی هستند می توانند برای احقاق حق خود از وکلای ملکی در شیراز کمک بگیرند.

وکلای ملکی این امکان را دارند که به عنوان وکیل فرد خریدار یا فروشنده اقدام کنند. در صورتی که خریدار برای خود وکیل اختیار کند لازم است وکیل به شکل کاملا دقیق سند قانونی یا قرارداد مربوط به فروش را مورد بررسی قرار دهد. در این موقعیت می تواند از اموال و حقوق موکل خود به نحو احسن محافظت نماید. وکلای ملکی موظف هستند که مواردی مانند وام و بدهی ها را که در ارتباط با ملک مورد دعوی وجود دارد به دقت مورد بررسی قرار دهند.

وکیل ملکی شیراز که توسط فروشنده ملک اختیار شده باشد وظیفه دارد که همه قراردادهایی که به فروش مربوط می شوند را مورد بررسی قرار دهد. در این شرایط وکلا موظف هستند که از دارایی ها، اموال و حقوق فروشنده حفاظت کنند. معمولا در چنین موقعیت هایی وکلا اسناد مربوط به انتقال مالکیت، شرایط دریافت وجه از خریدار، همچنین پرداخت نهایی وام  و ….. را مورد بررسی قرار می دهند. لازم است در هنگام انتخاب وکیل ملکی در شیراز نهایت دقت را به خرج دهید.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید